Problémy v ráji

2. října 2017 v 13:13 | リュウ |  My Mind
Zdravím.

Poslední dobou se cítím velice nejistě.
Pokud jste už četli, nějaký z mých ščlánků, mohli jste si všimnout, že mám přítelkyni.
Velice ji miluji, jsem s ní šťastný. Sic se známe necelý rok, cítím se jako bych ji zdal celý svůj život.
Avšak i přes tyto pocity jsem poslední dobou velice nejistý, což se mi pře s původní myšlenkou.

Se svou přítelkyní pracuji, vídám se s ní téměř každý den, vždy když je to možné a nebo si občas skypujeme. Myslel jsem si, že to bude v pořádku i přes mou myšlenku, že když spolu budou lidé pořád, začnou si lézt na nervy. Všímám si, že se poslední dobou více hádáme, nebo se minimálně zlobíme jeden na druhého. Nechci se s ní hádat, vždyť tu ženu miluji, ale cítím se poslední dobou takový nesvůj. Všímám si změn v našem vztahu i těch nejmenších. Chci aby byla šťastná, ale do hlavy ji prostě nevidím.

Poslední takový případ se stal asi před 20 minutami. Jsem hráčem počítačových her. S přáteli se po večerech scházím na tsku ( pro neznalce, něco jako skype ). Přítelkyně se k nám chtěla připojit na hlasové komunikaci, ačkoliv v podstatě o dané hře nic neví. Došlo mi, že ji to tam nejspíš nebaví, po tom co jsem si všiml, že si vypla snímání mikrofonu. Poslal jsem ji omluvnou zprávu, že chápu, že ji to tam nebaví. Ale nedostal jsem odpověď. Na zpárvy na faceboku taky ne, tudíž mé "miluju tě" zůstalo bez odpovědi. Po hodině když jsem chtěl jít spát, jsem poslal mírně netaktní zpávu s koncem "Dobrou noc". Tak a tady to je.. rozjelo se to.
Nebyla z toho hádka, ale očividně upadla do špatné nálady, která přešla i na mě, přičemž jsme si při znovuzahájeném dialogu, danou náadu akorát zhoršili.. :/

Nevím co mám dělat. Jak ji pomoct, během psaní tohoto článku se mi opět pomotali mé myšlenky a soustředím se na jiný problém... FML... Snad To někdy budu mít čas napravit... :)

Loučím se..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Y Y | 19. října 2017 v 9:30 | Reagovat

zkus se jí zeptat jestli tu hru nechce hrát s Vami a že jí naučíš zaklady at spolu před kluky můžete mluvit a ať rozumí o čem se vlastně bavíte. Nikoho nebude bavit být někde kde tomu vůbec nerozumí a chápu že se sbalila a šla si dělat něco svého. Pokud jste hráli např lolko tak pro ni to byla zabita hodina/2 hodiny, pokud wowko tak celý večer. Zkus se podívat na to z její strany.

2 リュウ リュウ | 1. listopadu 2017 v 9:02 | Reagovat

Well to je pěkná připomínka, ale bohužel jsem to již zkoušel, respektive, chtěl jsem, ale odmítla. Pak to zkoušela sama a jelikož zmíněné LoLko nepochopila, tak to vzdala a nedala mi k tomu šanci qwq

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama