Am I stupid or yes ?

31. října 2017 v 15:40 | リュウ |  Storytelling
Well.. dlouho jsem sem nepsal. Je toho spousta co se od posledního článku stala. Docházím k mírnému, řekněme prozdření.
Abych začal. První věc, kterou bych se már vypsal, je čtvrteční akce. Byl jsem s přítelkyní, jejími kamarádkami a mým nejlepším kamarádem na akci v klubu.
Těšil jsem se na ni, ale primárně jsem tam šel čistě proto abych se opil jak doga. Neměl jsem v plánu si to užít, ale někde v hloubi duše jsem v to doufal.
Už cestou tam mě zaskočila jedna věc, přesněji jedna osoba. Tou osobou je má přítelkyně, která mi při mé snaze s ní mluvit řekla "Chci se bavit s kamarádkami".
Pochopil bych to, ale vzhledem k tomu, že jsme se měli tuto akci spolu hezky užít, nic moc. Zrovna v tu chvíly přistoupil do tramvajové soupravy můj nejlepší kamarád.
Hned jsem se k němu přichomýtl a řekl mu co se děje. Už jsem měl něco v sobě (vodku), tudíž se mi prve smál, ale potom se na mě jen nechápavě podíval. "Proč ?".
Ano. Opět je to tady. 18-ti letý chlapeček si vylévá své bolavé srdéčko...
Anyway.. Při dojezdu jsem přitelkyni řekl "Dělej si co chceš, já budu s P**", jelikož jsem pochopil, že já nejsem ten s kým chce trávit večer.
A prblémy nastali. Kamarád se o mě původně chtěl "starat", ale při první příležitosti, kdy jsme se rozdělili, jsem se dostal mezi pro mě cizí lidi a začal s nimi pít.
Neměl jsem tušení kdo to je, ale měli alkohol a v mém stavu v té době to bylo jediné co jsem chtěl (Nemyslet na to, že mě něco trápí).
Po chvilce jsem se opět oddělil od skupiny a našel mého kamaráda. Dali jsem si pivo, přičemž mi prozradil, že se mu líbí jedna slečna. Neváhal jsem. Řekl jsem si, že chci aby si užil večer a slečnu přivedl k němu, aby se seznámil. Odešel jsem ven, sedl si před klub a zapálil si. Začal jsem přemýšlet a to byla ta chyba.
Všechny problémy a stres, které jsem ukrýval pod povrchem, jsem vypustil ven. Rozbrečel jsem se jako malé děcko. Měl bych se stydět. K tomu se mi udělalo neskutečně špatně a začal jsem zvracet. Přátelé a přítelkyně mě uklidňovali a i přes mé žádosti aby se bavili a nechali mě tak, se mě snažili utěšit.
Nakonec jsem řekl, že chci domů a odešel za doprovodu přítelkyně....
Zkazil jsem si celý večer, jenom proto, že jsem citově nevyrovnaný jedinec.

Dalšího dne jsem nad čtvrtečním večerem. Říkal jsem si, že to není nic čím bych se měl trápit, že se prostě chtěla bavit, že toho na mě prostě bylo moc.
Ale pokračovalo stresové období. Hlavní činností mé přítelkyně bylo to, že si chatovala s kamarádkama na mém ntb. Co jsem mohl dělat, vím, je toho mnoho ale já jsem geek.

Další perličkou mého života je můj otec. Naše společné vztahy vypadají jako vztah banky s klientem. V podstatě se mu ozvu jen když potřebuji peníze.
Vím, zní to jako bych byl hrozná svině, ale vzhledem ke vzpomínkám (jak pil a mlátil matku) se to asi nikam nehne. Taktéž proto, že s pitím neskončil.
Maybe to někdy dokončím qwq...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama