Říjen 2017

Am I stupid or yes ?

31. října 2017 v 15:40 | リュウ |  Storytelling
Well.. dlouho jsem sem nepsal. Je toho spousta co se od posledního článku stala. Docházím k mírnému, řekněme prozdření.
Abych začal. První věc, kterou bych se már vypsal, je čtvrteční akce. Byl jsem s přítelkyní, jejími kamarádkami a mým nejlepším kamarádem na akci v klubu.
Těšil jsem se na ni, ale primárně jsem tam šel čistě proto abych se opil jak doga. Neměl jsem v plánu si to užít, ale někde v hloubi duše jsem v to doufal.
Už cestou tam mě zaskočila jedna věc, přesněji jedna osoba. Tou osobou je má přítelkyně, která mi při mé snaze s ní mluvit řekla "Chci se bavit s kamarádkami".
Pochopil bych to, ale vzhledem k tomu, že jsme se měli tuto akci spolu hezky užít, nic moc. Zrovna v tu chvíly přistoupil do tramvajové soupravy můj nejlepší kamarád.
Hned jsem se k němu přichomýtl a řekl mu co se děje. Už jsem měl něco v sobě (vodku), tudíž se mi prve smál, ale potom se na mě jen nechápavě podíval. "Proč ?".
Ano. Opět je to tady. 18-ti letý chlapeček si vylévá své bolavé srdéčko...
Anyway.. Při dojezdu jsem přitelkyni řekl "Dělej si co chceš, já budu s P**", jelikož jsem pochopil, že já nejsem ten s kým chce trávit večer.
A prblémy nastali. Kamarád se o mě původně chtěl "starat", ale při první příležitosti, kdy jsme se rozdělili, jsem se dostal mezi pro mě cizí lidi a začal s nimi pít.
Neměl jsem tušení kdo to je, ale měli alkohol a v mém stavu v té době to bylo jediné co jsem chtěl (Nemyslet na to, že mě něco trápí).
Po chvilce jsem se opět oddělil od skupiny a našel mého kamaráda. Dali jsem si pivo, přičemž mi prozradil, že se mu líbí jedna slečna. Neváhal jsem. Řekl jsem si, že chci aby si užil večer a slečnu přivedl k němu, aby se seznámil. Odešel jsem ven, sedl si před klub a zapálil si. Začal jsem přemýšlet a to byla ta chyba.
Všechny problémy a stres, které jsem ukrýval pod povrchem, jsem vypustil ven. Rozbrečel jsem se jako malé děcko. Měl bych se stydět. K tomu se mi udělalo neskutečně špatně a začal jsem zvracet. Přátelé a přítelkyně mě uklidňovali a i přes mé žádosti aby se bavili a nechali mě tak, se mě snažili utěšit.
Nakonec jsem řekl, že chci domů a odešel za doprovodu přítelkyně....
Zkazil jsem si celý večer, jenom proto, že jsem citově nevyrovnaný jedinec.

Dalšího dne jsem nad čtvrtečním večerem. Říkal jsem si, že to není nic čím bych se měl trápit, že se prostě chtěla bavit, že toho na mě prostě bylo moc.
Ale pokračovalo stresové období. Hlavní činností mé přítelkyně bylo to, že si chatovala s kamarádkama na mém ntb. Co jsem mohl dělat, vím, je toho mnoho ale já jsem geek.

Další perličkou mého života je můj otec. Naše společné vztahy vypadají jako vztah banky s klientem. V podstatě se mu ozvu jen když potřebuji peníze.
Vím, zní to jako bych byl hrozná svině, ale vzhledem ke vzpomínkám (jak pil a mlátil matku) se to asi nikam nehne. Taktéž proto, že s pitím neskončil.
Maybe to někdy dokončím qwq...

Moje minulost protínající součastnost

9. října 2017 v 22:00 | リュウ |  Flashback
Zdravím.

V poslední době se setkávám s nemilou událostí.
Veškeré myšlenky, které sjem se pokusil za svůj život vytěsnit, se derou zpět.
Přemýšlím na ztrátou mého dědy, nad tím jak jsem viděl otce alkoholika mlátit matku, nad ztrátou kamarádky, která se zabila, nad každou chybou kterou jsem v mém životě udělal, nebo nad věcmi které mohli být dnes jinak.
Při těchto myšlenkách se mi v običeji objevují slzy. Dosti trapné na 18ti letého člověka.

Nejsem se sebou spokojen, ale tyto myšlenky ze mě v mých očích dělají odpad. Cítím se, jako bych za většinu těch věcí mohl já. Proč si vyčítám chyby, se kterými již nic nenadělám ?


Why am I talkin' ?

3. října 2017 v 16:47 | リュウ |  Storytelling
Zdravím..

Dnešním dnem jsem se setkal s další ze svých chyb. Tou chybou je to, že si nedávám poroz na pusu.
Už dávno jsem si všiml, že často říkám věci které lidem ublíží, naštvou je, nebo je přinutí k nějaké odpovědi která raní mě. Není to tak, že bych lidem kolem sebe chtěl nějak uškodit, ale očividně to berou jinak než já.

Prvním z dnešních případů je můj nejlepší kamarád.
Momentálně je zamilovaný do jedné nejmenované slečny. Bavili jsme se o ní a vzhledem k tomu, že o ní pár věcí vím, řekl jsem je. Jedna z nich není vůbec lichotivá, ale na druhou stranu není ani špatná. Záleží samozdřejmě na úhlu pohledu. Po zíjštění několika infomací se můj kamarád opět uzavírá do sebe. Velice ho to vzalo, aniž bych byl schopen videt důvod proč. Upřímně, ani on mi nedokázal vysvětlit proč mu to vadí...

Druhý dnešní případ se týká mé přítelkyně.
Odkazujíce na můj minulý článek musím říct, že se s ní poslední dobou cítím lépe, ale..
.. dneškem o tom zčínám opět uvažovat. Pro nastínění situace. Informoval jsem přítelkyni o tom, že končím 15:30 ve škole, přičemž ona končila 14:40. Touto informací jsem ji mírně zalhal, abych ji mohl překvapit před školou. Byla šťastná když mě viděla, nebo.. alespoň mi to tak připadalo.
Došli jsme ke mě domů, měli jsme asi hodinku, než jí měla začínat výtvarka. Měli jsme sex.
Jednoduché vyplnění volného času, poté se začala oblékat a pokračovalo to:
Ona "Doprovodíš mě ?"
Já "Určitě."
Ona "Nechtěl by ses stavit i o odpolední pauze ?"
Já "Promiň miláčku, ale nechci trajdat pořád tam a zpět."
Načež se naštvala a nechtěla už ani odprovodit.
Pro doplnění informací, výtvarku má asi 5 minut cesty od mého bytu, takže opravdu nevidím důvod jít tam, pak domů, po hodině opět tam a zpět a to jen na pár desítek minut a pak opět..
po hodině ji jít vyzvednout. Chtěl jsem vynechat jeden krok a problém byl v tom, že jsem promluvil. Mohl jsem překousnout půl hodinku mého času ale já ne, jako bonus, vzhledem k tomu, že to bylo po sexu, tak se cítím opět hůř. Vypadá to jako bych ji měl jen na to ale tak to není.

Třetím bonusem, který se stal mezi prvními dvěma body. Měl jsem s kamarádem takovou dohodu.
Chtěl jsem mu dát jeden nejmenovaný předmět za to, že mi koupí cigarety. Souhlasil.
Vzhledem k tomu, že je to můj spolužák, není těžké se sejít.
Končil jsem o hodinu dříve, ale v době obědové pauzy. Po asi 10 minutovém čekání před školou jsem usoudil, že šel nejspíše domů (nevěděl jsem, že po obědě mají ještě hodinu).
Šel jsem tedy směrem na tramvaj, když tu náhle.. SMS "Kde jste, teď jsem doobědval"
"Well směr zpět" prošlo mi hlavou a odpověděl jsem mu na SMS ať čeká u lavičky před školou.
Tam nebyl když jsme dorazili. Šli jsme tedy do obchodu kousek od naší školy, napadlo mě, že tam šel. Dalších 10 minut a on nikde. Po východu z obchodu a optání se spolužáka se ukázalo, že šel do školy. Takže super, tolik času promrhaného a pro nic. Nevadí mi, že jsem neměl cigarety, ale princip. Zbytečně zabitý čas chůzí sem a tam..

Teď sedím na parapetu svého okna, kouřím cigaretu a dumám nad vším co dělám špatně.
Je toho hodně.. možná až moc. Lidem na mě vadí nespočet věcí a ačkoliv mi dochází, že se nikdy nezavděčím všem. Mrzí mě když se na mě zlobí mé okolí, mí přátelé, má přítelkyně, rodina...
Nechci už nikomu ubližovat..

Loučím se..

Problémy v ráji

2. října 2017 v 13:13 | リュウ |  My Mind
Zdravím.

Poslední dobou se cítím velice nejistě.
Pokud jste už četli, nějaký z mých ščlánků, mohli jste si všimnout, že mám přítelkyni.
Velice ji miluji, jsem s ní šťastný. Sic se známe necelý rok, cítím se jako bych ji zdal celý svůj život.
Avšak i přes tyto pocity jsem poslední dobou velice nejistý, což se mi pře s původní myšlenkou.

Se svou přítelkyní pracuji, vídám se s ní téměř každý den, vždy když je to možné a nebo si občas skypujeme. Myslel jsem si, že to bude v pořádku i přes mou myšlenku, že když spolu budou lidé pořád, začnou si lézt na nervy. Všímám si, že se poslední dobou více hádáme, nebo se minimálně zlobíme jeden na druhého. Nechci se s ní hádat, vždyť tu ženu miluji, ale cítím se poslední dobou takový nesvůj. Všímám si změn v našem vztahu i těch nejmenších. Chci aby byla šťastná, ale do hlavy ji prostě nevidím.

Poslední takový případ se stal asi před 20 minutami. Jsem hráčem počítačových her. S přáteli se po večerech scházím na tsku ( pro neznalce, něco jako skype ). Přítelkyně se k nám chtěla připojit na hlasové komunikaci, ačkoliv v podstatě o dané hře nic neví. Došlo mi, že ji to tam nejspíš nebaví, po tom co jsem si všiml, že si vypla snímání mikrofonu. Poslal jsem ji omluvnou zprávu, že chápu, že ji to tam nebaví. Ale nedostal jsem odpověď. Na zpárvy na faceboku taky ne, tudíž mé "miluju tě" zůstalo bez odpovědi. Po hodině když jsem chtěl jít spát, jsem poslal mírně netaktní zpávu s koncem "Dobrou noc". Tak a tady to je.. rozjelo se to.
Nebyla z toho hádka, ale očividně upadla do špatné nálady, která přešla i na mě, přičemž jsme si při znovuzahájeném dialogu, danou náadu akorát zhoršili.. :/

Nevím co mám dělat. Jak ji pomoct, během psaní tohoto článku se mi opět pomotali mé myšlenky a soustředím se na jiný problém... FML... Snad To někdy budu mít čas napravit... :)

Loučím se..True Friends Stab U in The Front

1. října 2017 v 1:54 | リュウ |  Storytelling
Zdravím.

Well...
Abych vás uvedl do situace....
Mám ve svém životě 3 přítele o kterých si myslím, že jim mohu věřit. S jedním z nich jsem si z poslední rok, sedl, začali jsme si rozumnět. Hodně jsem se mu otevřel, což je vzhledem k mé nedůvěřivosti velice nezvyklé.
Tento člověk, začal mít v jednu dobu určité problémy. Prve to vypadalo, že se jen nedokáže smířit s rozchodem s přítelkyní.
Tudíž jsem s ním trávil hodně času, nabízel jsem mu, že ho s něký novým seznámím, nebo, že něco podnikneme, ať příjde na jiné myšlenky. Jenže! Z ničeho nic BOOM! zamiloval se do nejlepší kamarádky své EX. Ona slečna měla/má přítele, který.. jak bych to řekl.. je "nevhodný" do vztahu, ale ona jej slepě miluje a toto rozhodnutí ji asi nikdo nemá právo brát. Trvalo to nějaký ten měsíc, než se přes to můj kamarád přenesl. Opět jsem se mu pokoušel jakkoliv pomoct, ať už poradit, odradit ho od ní, nebo naopak ji dostat nějak k němu. Nic nepomohlo.
Daný kamarád se dostal do bodu, kdy si zašel se všemy svými vnitřními útrapami k doktorovi (psychiatr).
Na tomto místě dostal antidepresiva, při další návštěvě ještě mírně silnější než na začátku.
Řekl jsem si: "Na jednu stranu je to fajn. Pomůže mu to. Snad se bude cítit lépe."

Jako já taky bloguje. Po těchto velice krátce shrnutých událostech se ale dozvídám. Že jsem nejspíše naobtíž.
Nebo spíše, že mu spíše než pomáhám, ubližuji. Nechci to navléknout tak, abych vypadal jako hrdina a on jako záporák, ačkoliv to píši mírně rozhořčen. Spíše mě mrzí, že takové situace nastávají.
Nevím co teď qwq
Opět se cítím jako useless shit, když nejsem schopen ani pomoct kamarádovi v nouzi a jsem mu naopak na obtíž. :/
Loučím se....